Kurumsal mesajlaşmayi bulutlara taşir

Markanızı Toplu SMS ve Sesli Mesajla güçlendirin

Hakkımızda

Dünyanın kurumsal mesajlaşma standardını Türkiye’ye getiriyor, sektördeki standartları belirliyoruz. Türkiye’deki üç mobil operatörle de anlaşmalı olan Compatel, STH aboneliği yoluyla Kurumsal SMS ve Sesli Mesaj ihtiyaçlarınızı tek kalemde çözüyor.

Güvenilir mesajlaşma akışı

Platformumuz yüksek kapasiteli bir SMPP/HTTP bağlantısı kurar, böylece hacim ne olursa olsun tüm mesajlarınız hedeflenen hedefe ulaşır.

Mesajlar, aynı bağlantı (SMS MO) üzerinden yanıt oluşturma seçeneğiyle işlenir. Bu güvenli bağlantı türü, SMS mesajlarının üçüncü tarafların müdahalesine gerek kalmadan hedeflerine ulaşmasını sağlar. Trafiğin tam şeffaflığını sağlamak için, gelen tüm mesajlar incelenebilir ve platformumuz aracılığıyla gönderilen mesajların teslim raporlarını alabilirsiniz.

Her birini destekliyoruz
işinizin yönü

Uygun fiyatlı yerel ve uluslararası numaralar üzerinden akıllı mesajlaşma sistemleri oluşturun.

SMS mesajlaşmanızı ve Sesli trafiğinizi yürütmek için aynı Compatel numarasını kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edin. Güçlü yerel operatör bağları sayesinde Compatel, kaliteli mesajlaşma ve dünya çapında teslimatın sadece bir tık uzakta olmasını sağlar.

Yüksek servis kalitesi, yüksek trafik hacmi

Compatel’in dünyanın her yerindeki operatör anlaşmaları, sizi tek bir noktaya bağlanarak tüm dünyaya ulaştırır. Ulusal ve uluslararası SMS’ler ve ses çağrılarınızda en iyi bağlantıları sağlamak için sürekli olarak altyapı yatırımları ve yeni ara bağlantı anlaşmaları yapıyoruz.

Ulusal ve uluslararası SMS’ler ve ses çağrılarınızda en iyi bağlantıları sağlamak için sürekli olarak altyapı yatırımları ve yeni ara bağlantı anlaşmaları yapıyoruz

Küresel büyük işletmelerden yerel pazar liderlerine; KOBİ’lerden toptan mesajlaşma sağlayıcılarına (Türkiye’de STH’lar) kadar geniş bir yelpazede hizmet sağlıyor, kolay entegrasyon ve 7/24 teknik destekle kurumsal mesajlaşmaya artı değer katıyoruz.

Alternatif operatörle hep kârlı çıkarsınız

Mobil operatöre yüklü SMS taahhüdü verip yüklü fatura ödemeye gerek yok! Compatel, STH lisanslı alternatif operatör olarak size daha iyi bir servisi tek muhatapla sağlar. Operatörden aldığınız serviste ise her zaman 3. parti bir çözüm ortağına yönlendirilirsiniz. Ve servis kalitesi düşer.

Kurumsal mesajlaşmada STH modeli ise, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından düzenlenen ve GSMA tarafından standartları belirlenen bir alandır.

Operatör bağlantıları SS7 standardında yapılır, ve ara bağlantı ücretleri BTK tarafından düzenlenmiştir. Bir SMS’in maliyeti buyken, neden daha fazla ödeyesiniz?

Markanızı Toplu SMS ve Sesli Mesajla güçlendirin